Ať míříte do Prahy pracovně nebo za zábavou, Hunger Wall Residence Vám nabídne pohodlí a komfort v jednom z osmnácti vybavených apartmánů s kompletním servisem. Zrekonstruovaná secesní rezidence ve dvoře skrývá klenot – fragment Hladové zdi, která dala celému domu název.


Nabídka bydlení

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Praesent commodo cursus magna, vel scelerisque nisl consectetur et. Vestibulum id ligula porta felis euismod semper.

Ubytování se servisem

V Hunger Wall Residence si zakládáme na prvotřídním servisu. Vedle služeb, které znáte z klasických hotelů, nabízíme mnohem více prostoru, soukromí, rodinnou atmosféru a klid od pulsujícího města. Každý z našich útulných bytů pro krátkodobý, střednědobý i dlouhodobý pronájem okouzlí vlastním designem a bohatým vybavením.

Pobyt v náruči staré Prahy

Hunger Wall Residence leží v jedné z nejromantič­tějších částí Prahy – na Malé Straně. Najdete ji v klidné ulici Plaská nedaleko Karlova mostu, Pražského hradu a Starého Města. Starobylé památky, nádherné parky Kampa a Petřín i živé centrum Prahy jsou odtud co by kamenem dohodil.

Skvělé jídlo a výběrová káva

Bez nich se perfektní cesta za zábavou ani byznys pobyt v Praze neobejdou. Gurmánské zážitky, skvělá přírodní vína i prvotřídní kávu nabídne vyhledávaná restaurace a kavárna Café Lounge přímo v přízemí rezidence.

Lokalita

Na našem webu garantujeme nejlepší cenu 2

Rezervujte si pokoj přes tyto stránky a získejte nejlepší cenu za přímou online rezervaci.